Potenci uzlabojošu tablešu reitings - Erozon MAX - Vigrax - Vialafil

Apskaties, kuri no tirgū pieejamajiem preparātiem ir vislabākie

Ražotāja mājas lapa īslaicīgi nedarbojas!

 • Vieta

  1

  Cena: 157 EUR

  Pasūtīt tagad

  Erozon MAX

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Vislielākais žeņšeņa un L-arginīna saturs starp visiem tirgū pieejamiem preparātiem. Pirmie rezultāti pamanāmi jau pēc pirmās lietošanas reizes. Erekcija kļūst ievērojami spēcīgāka un ilgst aptuveni 10 minūtes ilgāk nekā līdz šim. Pēc divām lietošanas nedēļām tika novērota lielāka seksuālā dziņa un izteikta vēlme pēc otrā raunda jau pēc 15-20 minūtēm. Pēc pilnas kūres erekcija pagarinās par 25-30 minūtēm, novērojama ievērojami lielāka kontrole pār dzimumaktu un arī lielāka izturība. Adekvāta cenas un produkta kvalitātes attiecība. Plus par absolūti dabīgo sastāvu. Absolūts Nr. 1 mūsu reitingā.

  Ražotājs:

  Produkta mājas lapa:
  www.erozonmax.com
 • Vieta

  2

  Cena: 169 EUR

  Pasūtīt tagad

  Vigrx

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Līdzīgas iedarbības līdzeklis kā Erozon Max, bet ar zemāku aktīvo vielu saturu. Pirmos rezultātus iespējams novērot jau pēc 3 lietošanas dienām – spēcīgāka un ilgāka erekcija. Vigrax ietekmē libido paaugstināšanos, bet nepalielina kontroli pār dzimumaktu. Preparāts sevi nepierāda arī gatavības paātrināšanai otrajai dzimumakta reizei. Pēc kūres beigām otru uzbudinājumu joprojām nākas nākas gaidīt minimums 50 minūtes. Cena nesajūsmina. Labs produkts, bet tikai erekcijas pastiprināšanai. Nevar rēķināties ne ar erekcijas paildzināšanu, ne laika samazināšanu, kāds nepieciešams nākamā dzimumakta uzsākšanai. Plus par iepakojuma daudzumu – pietiek veselam kūres mēnesim.

  Ražotājs:
  LEADING EDGE HEALTH

 • Vieta

  3

  Cena: 231 EUR

  Pasūtīt tagad

  Viaman

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Kapsulu un gēla formula dzimumlocekļa ieziešanai. Gēls atstāj līpošu kārtiņu, kas apgrūtina uzklāšanu. Pirmie rezultāti parādās jau pēc 4 lietošanas dienām - erekcija saglabājas līdz dzimumakta beigām. Pēc pilnas kūres iziešanas dzimumakta ilgums pagarinās par 10 minūtēm, lai gan ne katru reizi. Pēc mēnesi ilgas lietošanas erekcija kļūst spēcīgāka, lai gan netiek novērota kontrole pār ejakulāciju. Reģenerācija pēc dzimumakta ilgst aptuveni 1h. Cena mazliet par augstu attiecībā pret efektivitāti. Produkts mūsu reitingā ierindojas tikai 3. pozīcijā.

  Ražotājs:
  Viaman

 • Vieta

  4

  Cena: 169 EUR

  Pasūtīt tagad

  Permen

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Preparāts ar zemu žeņšeņa saturu, ieteicams pārejošu erekcijas problēmu gadījumā. Pēc lietošanas novērojama viegla erekcijas pastiprināšanās, kas ilgst aptuveni 30 minūtes ar tiešas stimulācijas nepieciešamību, lai erekcija tiktu saglabāta. Lai atgūtu gatavību nākamajai dzimumakta reizei, jāuzņem vēl viena preparāta deva. Mazs daudzums – 30 tabletes pietiek 2 kūres nedēļām. Netika novērota kontroles palielināšanās pār ejakulāciju. Cena salīdzinoši augsta, lai gan preparātu bieži iespējams iegādāties ar atlaidi.

  Ražotājs:
  WALMARK

 • Vieta

  5

  Cena: 58 EUR

  Pasūtīt tagad

  Clavin

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Ļoti mazs produkta daudzums – ražotājs vienlaicīgi iesaka uzņemt 4 tabletes. Tāda veidā viens iepakojums ir pietiekams vienai lietošanas nedēļai. Iedarbība līdzīga kā viagrai - efektīva, bet īslaicīga erekcijas palielināšanās, kas iestājas aptuveni stundu pēc preparāta uzņemšanas. Spēcīgāka erekcija saglabājas aptuveni 1,5 h. Mīnus par vienreizējo, īslaicīgo iedarbību, kas neietekmē vispārējo erekcijas uzlabošanu. Netika novērota arī ātrāka reģenerācija pēc dzimumakta. Zema cena, bet arī zema efektivitāte un mazs iepakojuma daudzums. Visvājākais produkts mūsu reitingā.

  Ražotājs:
  Simply You